Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow НАБУ знову запобігло розкраданню зерна на Охтирському КХП
НАБУ знову запобігло розкраданню зерна на Охтирському КХП Печать
Автор Админ   
24.03.2021 г.



Національне антикорупційне бюро запобігло розкраданню 340 тонн зерна на державному підприємстві «Охтирський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«Детективи НАБУ запобігли розкраданню 340 тонн зерна. 23 березня це зерно за сумнівними документами намагалися вивезти з «Охтирського КХП», що входить до складу Держрезерву. За цим фактом здійснюється розслідування. Зерно повернули на держпідприємство», – інформує бюро.

Як повідомляють у НАБУ, це вже друга спроба розкрадань на ДП «Охтирський КХП». В лютому з держпідприємства планували вивезти необліковані зернові та олійні культури. Тоді цю спробу припинили детективи НАБУ за сприяння нового керівництва філії.

Як відомо, 22 листопада 2020 року НАБУ і САП повідомили про підозру в.о. директора філії «Хлібна база» ДП «Охтирський КХП» Олегу Красноскутському. 24 листопада його відправили під цілодобовий домашній арешт.

Нагадаємо, за версією слідства, у листопаді минулого року в.о. директора філії Держрезерву, без отримання дозволу власника зерна, яке зберігалося на базах, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб він планував заволодіти понад 189 тонами зерна вартістю понад 2,8 млн грн, яке належало Держрезерву. Пізніше детективи встановили, що загальний обсяг необлікованих зернових перевищує 800 тонн, а його вартість сягає 6 млн грн.

 
oncl_081121.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg