Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Вхід до терапевтичного відділення Охтирської лікарні облаштують вертикальним підіймачем
Вхід до терапевтичного відділення Охтирської лікарні облаштують вертикальним підіймачем Печать
Автор Админ   
18.02.2021 г.Вхід для пацієнтів терапевтичного відділення Охтирської лікарні облаштують вертикальним підіймачем, який допоможе спростити переміщення не тільки осіб з інвалідністю, людей похилого віку, вагітних жінок, але й пацієнтів в цілому. 

Крім того, пандуси будуть встановлені в усіх будівлях лікарні та приміщенні стоматологічної поліклініки міста. Наразі роботи були призупинені у зв’язку з погодними умовами.Слід зазначити, що дотримання зазначених вимог стосується не лише людей з інвалідністю, але й інших представників маломобільних груп населення (людей з тимчасовим порушенням здоров’я, вагітних жінок, людей похилого віку, людей з дитячими колясками тощо).

Також тепер на санітарному пропускнику Охтирської ЦРЛ функціонує два окремих входи: один –  для загального користування, другий – для хворих з проявами інфекційного захворювання, зокрема ГРВі. Вхід для хворих з підвищеною температурою тіла не повинен сполучатися з загальним санітарним пропускником, а відокремлений необхідний для спеціального розмежування потоків хворих. Уразі звернення на санітарний пропускник з приводу підозри на COVID-19 чи лихоманкою, необхідно скористатись дзвінком на вході, а медичний працівник проведе вас в окрему кімнату для огляду лікарем та можливою госпіталізацією. 

 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_090221.jpg

pam_100221_02.jpg
Загрузка...

Реклама