Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Всесвітній день прибирання
Всесвітній день прибирання Печать
Автор Админ   
17.09.2020 г.19 вересня 2020 року Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World CleanupDay».

В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, політичних та релігійних переконань. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Просимо всіх небайдужих жителів нашої громади прийняти участь у прибиранні парків, вулиць, прилеглої до вашого будинку території. Спільне прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації – перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце й сміливо вирушайте вперед. Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого баку. За можливості – відсортувати зібране і здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена (з дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки ), а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції. Робіть фото на локаціях до і після прибирання та відмічайте організаторів у соціальних мережах #побачивприбери #letsdoitukraine #worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших.

Для вивозу сміття терміново подайте заявку до управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міської ради за номером 4-15-00 або мобільним номером 0958254656.

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама