Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Мост в с.Климентове офіційно відкрили
Мост в с.Климентове офіційно відкрили Печать
Автор Админ   
04.08.2020 г.На Сумщині відкрили після реконструкції мостовий перехід через річку Ворскла у селі Климентове Охтирського району

Для цього 04.08.2020 приблизно о 9.45 дві патрульні машини поліції перекрили рух мостом на кілька годин

Голова Укравтодору Олександр КУБРАКОВ, голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО та народні депутати України від Сумщини урочисто відкрили відремонтований міст у селі Климентове у рамках реалізації програми «Велике будівництво»

Відкриваючи міст, Олександр КУБРАКОВ зазначив: «Сумщина успішно реалізує програму Президента України «Велике будівництво». За рівнем освоєння коштів область входить у п'ятірку кращих регіонів. Яскравий приклад цього - цей міст на Охтирщині».

За його словами, цього року в Україні планують побудувати, реконструювати, відремонтувати 100 мостів.Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко повідомив, що міст через Ворсклу у селі Климентове збудований ще у 1962 році й останніх десять років він потребував капітального ремонту. Ремонтувати його почали ще у 2017 році і врешті, завдяки виділеним у цьому році 68 млн гривень, його вдалося добудувати і ввести в експлуатацію.

Депутат Верховної Ради України Михайло АНАНЧЕНКО подякував усім причетним за те, що цей важливий для Сумщини мостовий перехід завершено. Народний депутат України Микола ЗАДОРОЖНІЙ додав, що саме завдяки президентській програмі «Велике будівництво» цей міст змогли завершити за півроку.

 

 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_020421_01.jpg

pam_100221_02.jpg
Реклама
Загрузка...

Реклама