Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Сумський обласний лабораторний центр повідомив вартість платних тестів на коронавірус
Сумський обласний лабораторний центр повідомив вартість платних тестів на коронавірус Печать
Автор Админ   
20.07.2020 г.У Сумському лабораторному центрі можна буде здати платний тест на коронавірус.

З огляду на численні запити жителів області з обстеження на коронавірус, у ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» знайшли можливість розширення послуг і починають із 20 липня дослідження методом ПЛР на виявлення вірусу SARS CoV-2 (коронавірус, що викликає захворювання COVID-19) на платній основі за зверненням громадян.

Мова йде про:

— осіб, які перетнули кордон (прибули з держави або є громадянами держави зі значним поширенням COVID-19) і бажають припинити самоізоляцію, обсервацію;

— осіб, які потребують обстеження на SARS CoV-2 у зв’язку з виїздом за кордон.

Для проведення обстеження (забір мазків із носа та ротоглотки) необхідно звернутися в ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України»: м. Суми, вул. Привокзальна, 27, вхід із двору.

 

Обстеження в лабораторному центрі проводяться щодня в робочі дні (з понеділка по п’ятницю) з 8-30 до 10-30.

Ціна послуги: 997,78 грн із ПДВ (у разі забору матеріалу в ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України») або 954,83 грн із ПДВ (у разі забору матеріалу в лікувально-профілактичному закладі).

 

На обстеження необхідно прийти з підтвердженням оплати послуги на рахунок:

Одержувач: Державна установа «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

р/с UA848201720313291001201084481 Держказначейська служба України, м. Київ 

код 38523259  Інд № 385232518199  Код доходів 25010100  Призначення платежу: за ПЛР коронавірус

Перед обстеженням слід утриматися від прийому їжі й пиття води, соків, чаю, кави та інших напоїв протягом 2-х годин.

Дослідження будуть проводитися в порядку черговості надходження зразків у лабораторію. Результати досліджень будуть опубліковані якомога швидше, але не пізніше 72 год.

У разі самоізоляції особи, яка перетнула кордон із використанням електронного сервісу «Дій вдома» після проведення тестування, після отримання негативного результату, лабораторія заповнює оn-line форму, яка автоматично передається до Міністерства цифрової трансформації. Підставою для припинення самоізоляції є оповіщення особи через додаток «Дій вдома».

Одночасно зазначаємо, що ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» продовжує проведення в повному обсязі безкоштовних досліджень у ПЛР на виявлення вірусу SARS CoV-2 (з діагностичною метою, за епідемічними показаннями та ін. тестування, визначені Міністерством охорони здоров’я), які проводилися до цих пір.

У разі виникнення питань радимо звернутися на гарячу лінію ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» — 095 142 54 98.

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама