Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Область arrow Підопригори замість Кварталу запрошують на борщ
Підопригори замість Кварталу запрошують на борщ Печать
Автор Админ   
17.07.2020 г.Фестиваль БОРЩУ - таку нову забаву під відкритим небом на День незалежності України вирішили провести в селі Підопригори Лебединського району. 

Захід присвячується Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України. Пройде у п`ятницю 21 серпня. Безумовно, за сприятливоі ситуації навколо пандеміі COVID-19 та з дотриманням усіх санітарних норм, повідомляє sumy.life.

Організатори обіцяють кулінарний конкурс, на спортивних майданчиках відбудуться різноманітні змагання з різних видів, а на мистецьких сценах розважатимуть учасників свята кращі аматори самодіяльної творчості Лебединщини. І навіть після смакування зварених борщів і нагородження переможців, свято не скінчиться - до пізнього вечора триватимуть різноманітні розважальні програми та танцювальні дискотеки.

Нагадаємо, мешканцям Сумщини подібного роду фестиваль дарували в Підопригорах протягом кількох останніх років Квартал-95.

Будуть на фестивалі борщу кварталівці чи ні, поки що не відомо. Але теплий та незабутній день організатори обіцяють всім, хто візьме в них участь.

 

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама