Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Ольга Саліпа стає відомою на всю Україну
Ольга Саліпа стає відомою на всю Україну Печать
Автор Админ   
13.07.2020 г.Пам'ятаєте Олю Саліпу? Вона працювала журналісткою на телебаченні «Пульсар» потім у Тростянці, а потім - захищаючи Україну від російської агресії улітку 2014 року загинув її чоловік, капітан Сергій Саліпа.

Разом із синами Ольга виїхала до Хмельницька і вже звідти ми отримуємо інформацію про її ріст в літературі.

Маючи дві поетичні збірки, Ольга написала роман про Ольгу Кобилянську «Оля». Цей рукопис переміг у «Коронації слова» цього року. Це дуже престижна і відома в Україні літературна премія.

"Коронація слова" - моя мрія. Моя маленька мета. У мене не було так, що я написала роман і думала, куди його подіти, а далі - "Чому б не надіслати рукопис на конкурс?". Я писала його з першого слова із думкою, що це мій шанс бути поміченою. Я вірила в це. Загадувала бажання про перемогу, як мала дитина. Коли знайомі і незнайомі захоплювалися моєю поезією, багатьом казала: "Це все класно, але я хочу врешті видавати прозу". А я вперта.

Щоразу, коли впадала у зневіру, дивлячись на невидані рукописи, закусувала губу і сідала писати - "Хочеш добігти - біжи". Казала собі: "Просто треба вигравати "Коронацію", - написала Ольга Саліпа, коментуючи подію.

 
Onclinic

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама