Реклама
Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Грищенко пообіцяв особисто проконтролювати наповнення місцевих бюджетів
Грищенко пообіцяв особисто проконтролювати наповнення місцевих бюджетів Печать
Автор Админ   
25.06.2020 г.


Втрати по сплаті ПДФО з початку року в області складають 155 млн.грн. В області станом на 1 червня цього року заборгованість з заробітної плати обліковується на 34 підприємствах і складає 359,9 млн грн. 

На засіданні колегії директор Департаменту фінансів Сумської облдержадміністрації Олена Батраченко повідомила, що виконання затверджених на 5 місяців 2020 року показників надходжень податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) складає 96,5%.

До місцевих бюджетів недоотримано 60,1 млн гривень. Крім того, надходження плати за землю у цілому по області зменшились на 42,8 млн гривень, або на 12,8%. Що теж відобразилось на поповненні місцевих бюджетів.

Начальник Головного управління Державної податкової служби в Сумській області Наталія Кіяшко додала, що в районах мають створювати робочі місця, адже всі прекрасно розуміють, що основою місцевого бюджету є ПДФО. А втрати щодо податку на дохід фізичних осіб за 5 місяців - близько 155 млн грн. І це не може не турбувати керівників усіх рівнів.

«Також органам місцевої влади варто слідкувати за сплатою за оренду землі від фізичних осіб. Сьогодні на Сумщині близько 240 тисяч таких платників серед фізичних осіб. І ми маємо можливість отримати до 38 млн грн плати за користування землею. Ці гроші за два-три місяці можуть з'явитися в місцевих бюджетах. Необхідно просто разом попрацювати над цим питанням», - наголосила посадовець.

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко за підсумками засідання колегії наголосив: «Я прошу всіх максимально вжити заходів щодо наповнення місцевих бюджетів. Я особисто проїду і подивлюся, як це ви робите на місцях. Я розумію, що є проблеми з Держгеокадастром тощо, але поки ви не почнете працювати в цьому напрямку, за вас цього ніхто не зробить».

В області станом на 1 червня цього року заборгованість з заробітної плати обліковується на 34 підприємствах і складає 359,9 млн грн. Найбільша сума боргу на підприємствах обласного центру – 308,9 млн грн або 85,8% від загальної заборгованості. Також наявні борги на підприємствах Шостки, Охтирки, Конотопа, Лебедина тощо.

В Охтирці у січні - травні  2020 року за результатами роботи інспектора праці УСЗН Охтирської міської ради 7 фізичних  осіб - підприємців оформили трудові договори з 18 працівниками  та 14 осіб зареєструвалась, як приватні  підприємці.

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Загрузка...

Реклама