Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Область arrow Громада Лебедина не хоче приєднання до Охтирського району
Громада Лебедина не хоче приєднання до Охтирського району Печать
Автор Админ   
10.06.2020 г.


У Лебедині на Сумщині громадське збурення через оприлюднення інформації про те, що цей район хочуть приєднати до Охтирського. 

Такий ухвалено проект нового адміністративно-територіального поділу області, згідно з яким, замість нинішніх вісімнадцяти в області буде лише п'ять районів.

Раніше депутати міськради та міський голова Олександр Бакликов неодноразово зверталися до керівництва області, уряду і профільного міністерства із пропозицією приєднати Лебединську ОТГ до Сумського району. Від Лебедина до Сум лише 40 км, а до Охтирки аж 60, тож у разі приєднання до останньої неможливо буде виконати головний критерій децентралізації - наближення населення до доступних і якісних послуг. Із Лебедина до Сум та у зворотному напрямку щодоби здійснюється 30 автобусних рейсів, а до Охтирки - лише 6. Та й дорога до нового райцентру, який нав'язують лебединцям, не витримує ніякої критики.

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама