Реклама
Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Область arrow Громада Лебедина не хоче приєднання до Охтирського району
Громада Лебедина не хоче приєднання до Охтирського району Печать
Автор Админ   
10.06.2020 г.


У Лебедині на Сумщині громадське збурення через оприлюднення інформації про те, що цей район хочуть приєднати до Охтирського. 

Такий ухвалено проект нового адміністративно-територіального поділу області, згідно з яким, замість нинішніх вісімнадцяти в області буде лише п'ять районів.

Раніше депутати міськради та міський голова Олександр Бакликов неодноразово зверталися до керівництва області, уряду і профільного міністерства із пропозицією приєднати Лебединську ОТГ до Сумського району. Від Лебедина до Сум лише 40 км, а до Охтирки аж 60, тож у разі приєднання до останньої неможливо буде виконати головний критерій децентралізації - наближення населення до доступних і якісних послуг. Із Лебедина до Сум та у зворотному напрямку щодоби здійснюється 30 автобусних рейсів, а до Охтирки - лише 6. Та й дорога до нового райцентру, який нав'язують лебединцям, не витримує ніякої критики.

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Загрузка...

Реклама