Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Задорожній ізольований, але продовжує працювати
Задорожній ізольований, але продовжує працювати Печать
Автор Админ   
09.06.2020 г.


В останній тиждень місяця народні депутати роз'їжджаються по округах. Ковід-карантин скорегував звичайний режим роботи народних обранців.

Після його послаблення Микола Задорожній мав зустрітися з активістами-охтирчанами, однак, знову на заваді став коронавірус. Через інфікування одного з колег, депутат був вимушений самоізолюватися. Перший тест на COVID-19 у Задорожнього негативний.  Але попереду ще один тест і продовження ізоляції. Таким чином, візит до Охтирки відкладається на кінець червня. Щоб не припиняти роботу з мешканцями регіону нардеп веде особистий прийом у режимі відеоконференцій.

Технічно це здійснюється наступним чином. Спочатку проблема обговорюється з одним із помічників Задрожнього. Якщо вона не вирішується, то в офісі Богдана Саєнка по вул. Ярославського відбувається сеанс відеозв'язку. Протягом минулого тижня відбулось 2-х таких ефіра.

На них піднімалися питання щодо впровадження в Охтирці стоматологічної імплантології, обговорювався проект авіаційного ліцею, стан доріг, земельні спори тощо. Під час ефіру Задорожній розповів про дорогу від Лебедина до Писарівки, яку він ініціював відновити. Вже досягнута попередня домовленість про фінансування державою усієї ділянки.

Потрібно тільки сплатити частку за рахунок місцевих бюджетів. Писарівка, Лебедин, Охтирка - хто саме профінансує дольову участь, в складчину чи одноосібно, щоб проект стартував. Задорожній розраховував на палку підтримку місцевих рад. Перш за все надія була на Охтирку. Бо сума немаленька - 600 тис. грн. Однак, втратити набагато більші кошти, відмовитися від нормальної транспортної артерії, яка пройде через місто, замість існуючої військово-польової стежини, в т.ч. відремонтувати багатостраждальну об'їзну...  за словами Задорожнього, він майже не сумнівався, що і депутати, незалежно від політичних уподобань, і мер підтримають проект. Після категоричної відмови, нардеп зробив для себе висновки, про  перезавантаження сучасної влади на місцях - принципове питання.

Одною з гарячих тем відеоконференцій стало збереження філіалу відділення «Ощадбанку» у мкр.Дачний. Ця проблема також виявилася нецікавою для міської влади. Якби у важливих починаннях місцеві політики навчилися відкидати зайві амбіції, чимало справ вдалося би реалізувати меншою кров'ю, - підсумував останню зустріч нардеп.

Задорожній вирішив підготувати депутатський запит та додатково поспілкуватися з офісом Президента, а також з керуючим «Ощадбанком» Андрієм Пишним.

Перспективи успіху справи оцінюються по-різному. Однак, щонайменше плани керівництва банку 12 червня повісити замок на двері відділення в мкр. Дачний нібито відкладені. Наразі, по інформації Задорожнього, обговорюється можливість, в якості експерименту, до кінця року залишити 1 працівника, щоб вчити клієнтів працювати на терміналі самообслуговування.

Втім, активісти продовжують тиснути на «Ощадбанк», з наміром зберегти відділення в існуючому вигляді.

Андрій Міхєєв

 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_020421_01.jpg

pam_100221_02.jpg
Реклама
Загрузка...

Реклама