Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Комісія з питань прав захисту дитини розглянула звернення неповнолітнього
Комісія з питань прав захисту дитини розглянула звернення неповнолітнього Печать
Автор Админ   
22.05.2020 г.


Неповнолітній звернувся до суду з проханням позбавити власну матір батьківських прав 

22 травня 2020 року відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Охтирської міської ради під головуванням міського голови  Ігоря  АЛЄКСЄЄВА.

На засіданні комісії розглянуто  4 питання, які були детально вивчені спеціалістами служби у справах дітей Охтирської міської ради та  обговорені членами комісії присутніми на засіданні. 

Зокрема,  два  питання  стосувалися встановлення способу участі баби та діда у вихованні онуків, яким на даний час створюються перешкоди зі сторони батьків. 

 В іншій ситуації  батько не має можливості  спілкувати  із  сином. Хоч той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати іншому спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвитку дитини.

 Складним емоційно був розгляд питання щодо доцільності  позбавлення батьківських прав матері, яка не займається вихованням та утриманням  свого сина. До суду звернувся сам неповнолітній відповідно до ст. 165 Сімейного кодексу України.

Інше питання стосувалося  відібрання дитини від одинокої  матері без позбавлення її батьківських прав. Виховання та утриманням дитини на даний час займаються дідусь та бабуся.

За результатами розгляду затверджено  чотири висновки органу опіки та піклування, що будуть направлені до Охтирського міськрайонного суду при розгляді цивільних справ, де вирішуються питання стосовно захисту прав та інтересів дітей.

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама