Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow Сумський суд скасував несправедливий штраф магазину «Простор»
Сумський суд скасував несправедливий штраф магазину «Простор» Печать
Автор Админ   
20.05.2020 г.


Сумський апеляційний суд скасував рішення Охтирського міськрайонного суду про 17 тис.штрафу керуючій магазину «Простор» за порушення карантинних обмежень 

Охтирський міськрайонний суд 24 березня 2020 року ухвалив притягнути до адміністративної відповідальності керуючу магазином «Простор» за порушення вимоги п.п. 3. п. 2 Постанови №211 від 11.03.2020, а саме: продаж товарів, що не належать до засобів гігієни.

Сумський апеляційний суд це рішення скасував та зазначив, що норми вказаної постанови №211 забороняють не торгівельну діяльність,  а роботу суб`єктів господарювання, та не містять переліку товарів, вільна реалізація яких заборонена.

На переконання апеляційного суду при розгляді справи про адміністративні правопорушення щодо керуючої магазином «Простор»  суд першої інстанції вимог закону в повному обсязі не дотримався.

Зокрема, в протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено переліку товарів, торгівля якими була нібито виявлена під час проведеної перевірки магазину «Простор» 19.03.2020.

Щодо наданих в суді першої інстанції свідками показів, то на переконання апеляційного суду, вони не є належними , оскільки зазначені свідками особи спільно здійснювали перевірку дотримання вимог постанови КМУ від 11.03.2020 №211, а тому вони є заінтересованими в результаті такої перевірки.

Апеляційний суд постановив:

Постанову судді Охтирського міськрайонного суду від 24 березня 2020 року, якою  керуючу магазином «Простор» притягнуто до адміністративної відповідальності і на неї накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17000 грн - скасувати, а провадження у справі закрити у зв`язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно, є остаточною і оскарженню не підлягає.

 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама