Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Стихійна торгівля нездоланна?
Стихійна торгівля нездоланна? Печать
Автор Админ   
19.05.2020 г.


В травні з метою контролю за дотриманням обмежувальних заходів під час карантину працівниками інспекції з благоустрою здійснено 34 рейди. 

Перевіряли дотримання фізичними та юридичними особами, громадянами міста карантинних обмежень в місцях загального користування, у тому числі на майданчику території колишнього заводу «Нафтопроммаш», проводили рейди по боротьбі зі стихійною торгівлею по вул. Батюка, пров. Харківському, вул. Перемоги, вул. Армійській, вул. Незалежності, вул. Танкістів Кантемірівців та інші.

Під час здійснення перевірок при взаємодії з Охтирським відділом поліції складено та направлено до суду 2 протоколи на ФОП за статтею 44-3 КУпАП за порушення правил щодо карантину.

Попереджена значна кількість випадків порушення громадянами правил здійснення торгівлі посадковим матеріалом, саджанцями та продуктами харчування власного городництва та підсобного господарства.

Нагадаємо. Однією з умов роботи ринків в період карантину є відсутність стихійної торгівлі. За невиконання певних умов ринок можуть закрити. Про це нагадував міський голова у фейсбук.

ImageImage 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама