Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow На Сумщині 3 застарілі боєприпаси знешкоджено, ще 36 виявлено
На Сумщині 3 застарілі боєприпаси знешкоджено, ще 36 виявлено Печать
Автор Админ   
16.05.2020 г.


14 травня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження двох 152-мм артилерійський снарядів та 120-мм мінометної міни.

Напередодні, небезпечні знахідки були виявлені у Лебединському, Охтирському та Великописарівському районах. Дані небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, до Служби порятунку надійшла інформація про виявлення двадцяти п’ятьох мінометних мін (50-мм), чотирьох артилерійських снарядів (45-мм), та чотирьох вибухівників. Відголоски минулих війн були виявлені місцевим мешканцем в лісі на відстані 200 м від житлових будинків с. Перекопівка Роменського району.

Того ж дня жителі с. Велике Озеро  (Охтирка) в полі під час земельних робіт знайшли один 30-мм артснаряд та дві ручні гранати Ф-1. Відголоски минулих війн знаходилися на відстані до 100 м від житлових будинків.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама