Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Депутати торгівлю на ринках дозволили. Але за певних умов.
Депутати торгівлю на ринках дозволили. Але за певних умов. Печать
Автор Админ   
13.05.2020 г.


Сьогодні, 13 травня, відбулось засідання сімдесят першої (позачергової) сесії сьомого скликання Охтирської міської ради в режимі Skype-конференції. Хоча деякі депутати все-таки були присутні у залі засідань.  

Розглянувши лист підприємців міста від 12 травня 2020 року щодо відновлення торгівлі непродовольчою групою товарів на ринках міста, охтирські обранці одноголосно дозволили торгівлю за умови отримання позитивного висновку Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області. Відповідальність за дотримання карантинних вимог поклали на керівників ринків та суб’єктів підприємницької діяльності. У залі також були присутні  представники підприємців.

Під час обговорення депутати зауважили, що органи місцевого самоврядування сьогодні є заручниками ситуації. Депутати звернулись до Кабінету Міністрів України та депутата Верховної Ради України щодо якнайшвидшого  прийняти рішення про відновлення торгівлі непродовольчою групою товарів на ринках з дотриманням  діючих вимог карантинних обмежень або надання відповідних повноважень органам місцевого самоврядування.

Нагадаємо, вчора зранку група підприємців, які здійснюють продаж непродовольчими товарами на ринках міста, зібралась під стінами мерії з вимогою дозволити їм роботу. Людей обурював той факт, що продаж товарів непродовольчої групи дозволявся у магазинах та супермаркетах, тоді як аналогічну продукцію забороняли реалізовувати на відкритому просторі.

Як зазначено на Урядовому порталі, Кабінет Міністрів України вніс зміни, які будуть оприлюднені після технічних доопрацювань, до постанови Кабінету Міністрів України № 211, якими збільшив кількість відвідувачів літніх терас — із двох до чотирьох осіб, за умови дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних рекомендацій. Окрім того, було дозволено пересуватися вулицею групами до восьми осіб замість двох. Відповідне рішення прийнято сьогодні, 13 травня, на засіданні Уряду.

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама