Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow МОЗ другу добу не дає статистику по коронавірусу
МОЗ другу добу не дає статистику по коронавірусу Печать
Автор Админ   
24.03.2020 г.
ImageВже другий день Міністерство охорони здоров'я України не публікує офіційної інформації про кількість заражених смертельним коронавірусів в країні, на що звернули увагу в мережі.

Таким чином, українцям доводиться дізнаватися про ситуацію з поширенням вірусу через інші офіційні джерела, а найчастіше - з ЗМІ та заяв різних чиновників.

Видання UNN наводить таку статистику: 

Станом на ранок 24 березня в Україні підтверджено 84 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

“За даними ЦГЗ, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків”, - йдеться в повідомленні. Так, наразі коронавірусну хворобу виявлено у: Дніпропетровська область — 2 випадки; Донецька область — 1 випадок; Житомирська область — 2 (1 летальний) випадки; Івано-Франківська область — 5 випадків (1 летальний); місто Київ — 29 випадків; Київська область — 15 випадків, з них 10 протягом останньої доби; Львівська область — 2 випадки; Тернопільська область — 2 випадки, з яких 1 протягом останньої доби; Чернівецька область — 25 випадків (1 летальний); Черкаська область — 1 випадок.

В порівнянні з останньою доступною інформацією (фото), кількість підтверджених випадків зросла з 47 до 84 за 2 доби 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Загрузка...

Реклама