Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Охтирка: тиждень в реаліях карантину
Охтирка: тиждень в реаліях карантину Печать
Автор Админ   
23.03.2020 г.
korona16032.jpg 
Міський голова І.Алєксєєв підвів підсумки за тиждень в умовах карантину

Очільник міста повідомив, що  20 березня до інфекційного відділення госпіталізовано жителя Великописарівського району з підозрою на COVID-19. Швидкий тест показав негативний результат. Додатково у пацієнта взяли зразки та відправили в Київ для проведення дослідження.  

З початку минулого тижня розпочато профілактичні заходи в пасажирському транспорті та під'їздах багатоповерхівок.

Щодня спеціальна комісія здійснює обстеження території громади щодо дотримання карантинного режиму

   18 березня рішенням виконавчого комітету вирішено виділити з резервного фонду бюджету Охтирської міської ОТГ кошти, що передбачені на виконання депутатських повноважень, в сумі 350 тис. грн. для придбання додаткового медичного обладнання.

Міський голова звернувся  до закладів торгівлі продуктами харчування та аптечних закладів утриматись від безпідставного збільшення вартості продукції, бо сьогодні це схоже на мародерство.

За словами І.Алєксєєва  міська влада вже опрацьовує можливості для підтримки малого і середнього бізнесу в цій ситуації.

Мешканців міста влада просить  уникати місць великого скупчення людей, по можливості не виходити з дому. У разі появи реальних ознак коронавірусу - самоізолюватися вдома та повідомити про це свого сімейного лікаря.

« Саме зараз нам потрібно проявити своє чуйне ставлення один до одного, увагу і піклування до людей старшого покоління - затефонуйте своїм рідним, близьким, сусідам та поцікавтесь про їхнє самопочуття, чи забезпечені вони всім необхідним? Придбавши - залиште біля дверей!» - підкреслив І.Алєксєєв. 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Загрузка...

Реклама