Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Район arrow Прокуратура вимагає повернути водонапірну башту Сонячного
Прокуратура вимагає повернути водонапірну башту Сонячного Печать
Автор Прокуратура Сумської області   
03.02.2020 г.
ImageОхтирською місцевою прокуратурою встановлено, що Чернеччинською сільською радою передано в оренду підприємцю цілісний майновий комплекс по водопостачанню та водовідведенню в с. Сонячне Охтирського району.

 

Відповідно до укладеного договору орендар отримав строком на 2 роки 364 дні 5 артезіанських свердловин, 4 башти, водопроводи, насосну станцію, каналізаційну систему, 58 колодязів тощо.

Однак, на думку прокуратури, договір не може вважатись укладеним, оскільки в ньому відсутні встановлені законодавством умови, необхідні для його укладення, зокрема не передбачено надання орендарем комунальних послуг з водопостачання у гарантованих обсягах та належної якості, порядок здійснення орендодавцем контролю за станом орендованого об'єкта водопостачання, відповідальності орендаря за безпеку експлуатації об'єкта.

Відтак цілісний майновий комплекс використовується ФОП Бабич С.А. без достатньої правової підстави, а тому прокуратура звернулась до суду з вимогою повернути його в комунальну власність. На даний час триває судовий розгляд.

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама