Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Охтирська ЦРЛ увійшла до переліку опорних закладів охорони здоров'я
Охтирська ЦРЛ увійшла до переліку опорних закладів охорони здоров'я Печать
Автор Админ   
26.01.2020 г.
ImageДо переліку включено заклади охорони здоров'я, що відповідають певним вимогам та стануть потужними медичними центрами, де жителі отримуватимуть якісну медичну допомогу.

 

Визначення лікарень інтенсивного лікування, включених до переліку опорних закладів охорони здоров'я, проводилось з урахуванням потужностей наявних лікарень і територіальної доступності населення до них, відповідно до методології, розробленої Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров'я».

Охтирська центральна районна лікарня  зайняла своє гідне місце серед багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування і увійшла до переліку опорних закладів охорони здоров'я на Сумщині.

Обласні фахівці, які приїжджали з інспекцією відмітили, що наша лікарня є однією з найкращих в області за умовами перебування пацієнтів, за наявним медичним обладнанням, за спектром надання медичних послуг та за умовами розташування закладу.

Крім того, поступово оновлюється колектив лікарів. Наразі проходять навчання 19 інтернів, деякі вже наприкінці цього року почнуть працювати молодими спеціалістами-лікарями. Медичний заклад залучає на роботу і спеціалістів з інших областей на умовах контракту.

Головний лікар Комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» Віктор БАБИЧ та начальник відділу охорони здоров'я Охтирської міської ради Оксана КОВАЛЕНКО відповідно до розпорядження Сумської обласної державної адміністрації увійшли до складу Сумської обласної госпітальної ради.

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Загрузка...

Реклама