Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Увага на здорове харчування у школах
Увага на здорове харчування у школах Печать
Автор Админ   
30.11.2019 г.
ImageУ 2020 році держава додатково спрямує 400 млн грн на обладнання харчоблоків у школах. Таке рішення було прийнято на засіданні Уряду

«Основа Нової української школи - безпечне освітнє середовище. Сьогодні ми маємо статистику, що впродовж навчання у школі майже на 40% зростає кількість дітей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Це сигнал для нас, що ми, разом із МОЗ, маємо звернути увагу на здорове харчування у школах. Ці 400 млн грн - наш перший крок у цьому напрямі», - наголосила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Ці кошти виділяються на стандартних засадах співфінансування. Так, постанова передбачає, що місцеві органи мають додати до державних коштів свої інвестиції:; не менш як 10% суми - райони та ОТГ.

В Охтирці працють над вдосконаленням роботи шкільних їдалень.

Так у 2019 році у Охтирськоій загальноосвітньій школі І-ІІІ ступенів №1 зроблено капітальний ремонт харчоблоку (638 834 грн)та укомплектували новим кухонним обладнанням. Наразі заклад працює над впровадженням проекту "Нове шкільне харчування". Розроблено спеціальне меню для школярів 5-11 класів.

Цього року в Охтирській ЗОШ I-III ступенів №9 виконано ряд поточних та капітальних ремонтів.  

До початку навчального року було капітально відремонтовано обідню залу шкільної їдальні. Нещодавно відремонтували ганок їдальні.

ImageImageImage 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама