Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Як Ворскла прозвучала в Києві
Як Ворскла прозвучала в Києві Печать
Автор ГородА   
22.11.2019 г.
ImageУ Всеукраїнському біологічному форумі «Дотик природи» школярі з Охтирки представили наукові праці про Ворсклу та Доброславівську гору.

Єлизавета Різніченко отримала 3 місце в номінації «Науки про Землю», Валерія Чергінець, Дар'я Роскошна та  Вікторія Сопітько нагороджені дипломами фіналістів.

Як повідомляє відділ освіти Охтирської міської ради, 5-7 листопада в Національному еколого-натуралістичному центрі в Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». До участі в форумі були запрошені вихованці гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН Валерія Чергінець та Дар'я Роскошна з командним проєктом «Динаміка стариць річки Ворскла у період 1989-2019 рр.», Єлизавета Різніченко з проєктом «Особливості рослинного покриву східного схилу Доброславівської гори», Вікторія Сопітько з проєктом «Характеристика схилів корінного берега Ворскли на ділянці від р. Олешня до с. Доброславівка». Команду очолювала керівник гуртка «Географ-науковець» Віра ХОРОШУН.

 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама