Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow У шахової команди «Нафтовик» є підтримка
У шахової команди «Нафтовик» є підтримка Печать
Автор Редактор   
18.11.2019 г.
ImageНаприкінці вересня вперше після тривалої перерви, (яка обраховується не роками, а десятиліттями),  від Охтирської ДЮСШ була виставлена команда на обласні змагання з класичних шахів.

Юні спортсмени обрали для свого колективу назву «Нафтовик», щоб усі учасники турніру  та вболівальники могли відразу здогадатися звідки приїхала команда. Також на столі у кожного нашого гравця обов'язково стояла пляшка з «Охтирською» водою.

Діти повернулися чемпіонами області і окрім привітань отримали підтримку від виробника, продукцію якого продовжують рекламувати під час місцевих та виїзних змагань. Їхні шахові успіхи висвітили майже усі місцеві ЗМІ. А газета «Город А» додала ще і корисний подарунок - шаховий годинник.

Таке відношення, а також спілкування з успішними охтирчанами, надихає дітей. Після перемоги в Сумах з кожного місцевого та виїзного змагання у скарбничці шахового «Нафтовика» додається «золото» або «срібло». За цей період діти прийняли участь ще у 4 турнірах.

Image

На фото 1: шахістка Аліса Міхєєва та керівник газети Сергій Греков 

На фото 2: Аліса Міхєєва та Вадим Діброва з Костянтином Журавльовим - керівником заводу з виробництва «Охтирської» води.

 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама