Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Охтирку ремонтують: міст по Батюка та дах першої школи
Охтирку ремонтують: міст по Батюка та дах першої школи Печать
Автор Админ   
05.11.2019 г.
ImageСеред ремонтів, які наразі завдають суттєвих незручностей охтирчанам, міст по вул. Батюка та дах школи №1. Про ці та інші роботи Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради (УКБ) ми поговорили з його начальником Олександром Демиденком.

-  Чи встигне УКБ завершити розпочаті капітальні роботи до зими?

- Всі роботи, які були доведенні управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства, згідно програми економічного і соціального розвитку міста Охтирка на 2019 рік плануємо виконати до кінця поточного року.

- Ремонт мосту по вул. Батюка ускладнює автомобільний та пішохідний рух. Що заважає завершити будівництво скоріше?

- Під час виконання робіт з капітального ремонту пішохідної зони та перильного огородження мосту по вул. Батюка використовуються матеріали індивідуального виготовлення, а саме плити ТК-15 та плити ТК 15-С та інші. Також є довгострокові роботи, а саме улаштування монолітного поясу бетону, улаштування гідроізоляції.

- Чи стане відремонтований міст зручнішим? Скільки коштують роботи, хто їх виконує?

- Згідно проектно-кошторисної документації загальна вартість робіт складає 1310,034 тис. грн. Роботи виконує ТОВ «СМАРТРЕМ». Після завершення робіт з капітального ремонту пішохідної зони та перильного огородження мосту по вул. Батюка ширина пішохідної зони збільшиться до 1,5 м. Також нове перильне огородження надасть більш естетичного вигляду місту.

- Що включає у себе ремонт даху школи?

- Проектом передбачено улаштування нової стропильної системи та нового покриття з металочерепиці на аварійній частині даху. Відповідно до проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт частини даху ЗОШ №1 по вул. Перемоги, 2 передбачено 1499,929 тис. грн.

-  Протягом 2019 року УКБ у ЗОШ №1 ремонтувало не тільки дах?

- Так. В поточному році виконані роботи з капітального ремонту приміщення харчоблоку та капітального ремонту частини тротуару по вул. Перемоги, від пл. Успенської до вул. Батюка (права сторона) для зручного пересування школярів та жителів міста.

Спілкувався Андрій Міхєєв

Примітка.

Для ЗОШ №1 оголошено тендер на будівництво мультифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту за адресою вул.Перемоги,2 в м.Охтирка Сумської області

На це планують виділити всього 2,83 мільйона гривень.  

Маленькі школи про таке поки що навіть мріяти не можуть.

Ще О.Демиденко промовчав про ремонт території дитсадку Теремок, на що виділено 1, 33 мільйони гривень. Так, 1,33 мільйона гривень «вкатали» в асфальтування доріжок. Якість ну дуже «так собі». На витрачені кошти не виглядає.

Також кореспондент не запитав про арку в міському парку. Ми писали про «утеплення» за 370 тис. грн. Та навіть якщо все обраховано на 370 тис. грн., чому вибрано декоративну штукатурку «в квіточку», як для квартири чи звичайного будинку? Це щось нове в архітектурі, коли парк як продовження твого передпокою?

ImageImageImage 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама