Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow Винесено вирок суду головному інженеру м'ясокомбінату
Винесено вирок суду головному інженеру м'ясокомбінату Печать
Автор Админ   
01.10.2019 г.
ImageЗавершено справу щодо порушення вимог законодавства про охорону праці під час очистки покрівлі від снігу

Охтирський міськрайонний суд Сумської області визнав мешканця м. Охтирка винуватим за статтею 271 частиною 2 Кримінального кодексу України у тому, що він  допустив порушення вимог законодавства про охорону праці, що спричинило загибель потерпілого, який був працівником підприємства.

Згідно з вироком суду, громадянин К., перебуваючи  на посаді головного інженера ПрАТ «Охтирський м'ясокомбінат» та виконуючого обов'язки інженера з охорони праці ПрАТ «Охтирський м'ясокомбінат», здійснюючи контроль за додержанням правил та норм з охорони праці, 30.01. 2019 року порушив вимоги законодавства про охорону праці, що спричинило загибель головного механіка ПрАТ «Охтирський м'ясокомбінат».

Головного інженера визнали винуватим у пред`явленому обвинуваченні за ч.2 ст.271 КК України та призначили йому за цим законом покарання 1 (один) рік 6 (шість) місяців виправних робіт з відрахуванням в доход держави у розмірі 15 відсотків із суми заробітку без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Нагадаємо, 30 січня 2019 року, намагаючись допомогти з очисткою даху виробничої будівлі, головний механік ПрАТ «Охтирський м'ясокомбінат» впав з висоти понад 3 метри. Працівник не втримався на даху. У результаті нещасного випадку 52-річний чоловік одержав травми не сумісні з життям, помер у лікарні.

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама