Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника Печать
Автор Админ   
02.09.2019 г.
Image5129 охтирських учнів сьогодні зібралися в міських школах на свято Першого дзвоника та розпочали свою подорож країною знань у новому навчальному 2019-2020 році 

До першого класу цьогоріч пішли 557 маленьких охтирчан, чиї шкільні роки лише починаються відсьогодні. Попереду ще багато непізнаного, але досяжного разом з їх першими вчителями, які готові вести маленьких школярів дорогою знань до життєвих успіхів.

394 дев'ятикласника вирішуватимуть, який шлях освіти обирати наступного року - за шкільною партою чи в коледжах та ліцеях.

15 учнів 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 теж святкували з усіма. З метою вирішення питання функціонування класу було проведено ряд консультацій та зустрічей з народним депутатом, з т.в.о. голови Сумської обласної державної адміністрації. Після отримання листа про можливість виділення додаткових коштів для фінансування десятого класу четвертої школи на засідання позачергового виконкому було винесено питання про його формування. 

Для 286 одинадцятикласників останній шкільний навчальний рік допоможе визначитися зі своїм майбутнім та досягти певних вершин, щоб стати гідним громадянином країни та гордістю нашого міста.

 
gem-620120.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама