Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Про обмеження права на субсидію через володіння транспортними засобами
Про обмеження права на субсидію через володіння транспортними засобами Печать
Автор Админ   
21.08.2019 г.
ImageВраховуючи чисельні звернення громадян щодо призначення житлової субсидії, якщо у володінні є транспортні засоби,

Відповідно до пункту 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 визначено, що житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім'ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п'яти років (крім мопеда). 

При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля.

Житлову субсидію може бути призначено за рішенням комісії, як виняток, виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. 

З початку року рішенням комісії з призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян, яка діє при виконавчому комітеті Охтирської міської ради, призначено субсидію 5 сім'ям при наявності транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п'яти років. 

Наявність (відсутність) у власності або володінні транспортних засобів зазначається у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Якщо право власності або володіння на транспортний засіб набуто під час отримання житлової субсидії, громадянин, якому призначено житлову субсидію, протягом 30 календарних днів зобов'язаний повідомити про це структурному підрозділу з питань соціального захисту населення незалежно від розміру вартості транспортного засобу (причіп - це також транспортний засіб, який підлягає державній реєстрації відповідно до статті 34 Закону України «Про дорожній рух»). 

З початку року було виявлено 24 випадки надання громадянами недостовірної інформації про наявність у володінні транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації і з дати випуску яких минуло менше п'яти років, що призвело до надміру перерахованої (виплаченої) житлової субсидії, яка повертається громадянами до державного бюджету.

 
gem-620120.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама