Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Важно arrow СБУ закликає громадян України бути пильними під час проведення виборів!
СБУ закликає громадян України бути пильними під час проведення виборів! Печать
Автор Админ   
20.07.2019 г.

 

Під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України в СБУ працюватимуть оперативні штаби на території всіх регіонів країни.
Напередодні та під час проведення виборчого процесу СБУ закликає громадян України бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності наступної інформації:
- про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу;
- про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;
- про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України.
У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефоном «гарячої лінії» СБ України 0-800-501-482, (044) 256-99-91, або скористатися електронною скринькою Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.
 
Пресцентр СБ України

 


 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама