Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Политика arrow Юрій Меєрович: Перемогти повинен Микола Смілик!
Юрій Меєрович: Перемогти повинен Микола Смілик! Печать
09.07.2019 г.
Image
Я борюся за перемогу Миколи Смілика. По нашому 162-гому округу висунулося 12 кандидатів у Верховну Раду. Є кілька заїжджих гастролерів, яких ми ніколи до виборів не бачили, і до наступних виборів гарантовано не побачимо. 

Від Писарівки – нікого. Від Лебедина умовно один та й той іноземець. Від Тростянця – один, а від Охтирки – решта.

Якщо ми, охтирчани, не консолідуємо зусилля, то знову програємо. Згодом забудемо й ті часи, коли наші земляки обиралися нардепами. Таке мене не влаштовує, а вас?

Нібито охтирчан в окрузі найбільше і тому саме від нашої громади (згідно логіки) повинен проходити кандидат. Але ні! У нас не тільки електорату більше, у нас і охочих стати гетьманом набагато більше. Одним з них на минулих виборах був і я. 

До цього мене обирали депутатом міської ради, обласної і переконали подати документи у Верховну Раду. Усю виборчу кампанію мене підтримували, навіть знімалися «на мою користь» кандидати. За мене проголосували тисячі людей. Дякую вам за довіру! Але цього виявилося замало для перемоги. Таким чином програв я, програли ті, хто віддав за мене голос, програла вся Охтирка, і абсолютно всі охтирчани, а також мешканці Охтирського та сусідніх районів. 

Що був у нас депутат, що не було… Охтирка занепадає швидкими темпами. І так трапляється всякий раз, кожні вибори.

Я закликаю земляків, які подали документи заради бажання розім’ятися у політичних іграх – подивіться на свій рейтинг. Скільки за вас проголосувало людей на останніх виборах – міського голови, місцевих депутатів тощо? Не відтягуйте голоси! Громада вам скаже велике спасибі, якщо завдяки вашому відважному рішенню знятися з виборів ми оберемо свого, охтирського, депутата. Ідеально було б, якщо б ви ще й виступили на підтримку об’єднаного кандидата.

Відверто кажу, на сьогодні за моральними (це дуже важливо!) та діловими якостями, за бажанням та можливістю працювати на громаду, за стратегічним баченням розвитку країни з охтирських кандидатів єдиний, в якого вірю – Микола Смілик.

Якщо ми зробимо перший крок і висунемо єдиного кандидата від Охтирки, можна було б спробувати домовитися з сусідніми районами і висувати єдиного від округу. Проводити фактично міні-вибори, ще до офіційного висування у кандидати в нардепи. Тоді наш край перестане бути ласим шматком для «варягів» та засланців усіх мастей.

Микола Смілик давно веде активну діяльність – ви його можете побачити, почути, висказати побажання, спитати поради, поділитися проблемою, відчути підтримку та допомогу. На відміну від інших кандидатів, за яких навіть під час виборів працюють переважно агітатори та друкована продукція, Микола Смілик живе одним життям з громадою. Коли я став частиною команди Смілика, був приємно здивований обсягами роботи та кількістю зустрічей з виборцями. Щодня проводиться по 5 зустрічей. З ним відразу знаходять контакт абсолютно незнайомі люди з різних соціальних верств.

Смілик не перший рік організовує, конкурси, заходи, змагання, спілкується, допомагає. Збільшити цю допомогу у рази, у десятки разів дуже легко – достатньо поставити «галочку» на виборах навпроти прізвища Смілик. Голосуйте за Миколу Смілика, дайте йому більш повноважень, зупиніть занепад Охтирки! 

Юрій Меєрович

На фото: Юрій Меєрович і Микола Смілик разом з читачами та працівниками дитячої бібліотеки 

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

tada2.png

Загрузка...

Реклама