Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Виконком узаконив торгові місця біля продуктового ринку
Виконком узаконив торгові місця біля продуктового ринку Печать
Автор Админ   
20.06.2019 г.
Image"Ми робимо одну з чергових спроб упорядкувати стихійну торгівлю в районі вулиці Батюка та провулку Харківського, де буде забезпечено прибирання території та сплата до бюджету міста коштів за використання місця для здійснення торгівлі продукцією власного виробництва", -І.Алєксєєв.

На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено план його роботи на ІІІ квартал, внесено зміни до складу комісій та інших дорадчих органів, громадської ради, затверджено списки дітей з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування, присвоєно поштові адреси об'єктам нерухомого майна.

В ході обговорення проектів рішень міський голова зазначив, що робота комісій та дорадчих органів, насамперед, повинна бути ефективною для громади міста. На жаль, з боку членів координаційної ради з питань підприємництва за останні кілька років не було ініціатив від підприємців, які б сприяли розвитку та підтримці підприємництва, а це в свою чергу, не сприяє ефективному двосторонньому діалогу між владою та бізнесом.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо влаштування до психоневрологічного інтернату мешканця Охтирки, у якого відсутні дієздатні родичі.

При внесенні змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Охтирки, Ігор АЛЄКСЄЄВ сказав, що "ми робимо одну з чергових спроб упорядкувати стихійну торгівлю в районі вулиці Батюка та провулку Харківського, де буде забезпечено прибирання території та сплата до бюджету міста коштів за використання місця для здійснення торгівлі продукцією власного виробництва". Тепер місця біля ринку будуть платними, як і решта торгових місць у продуктовому ринку. Це було непросте рішення. Частина членів виконкому була категорично проти .

Троє охтирчан притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за втрату паспорта громадянина України в розмірі 51,0 грн кожному. 

Окрім цього було прийнято рішення встановлення опіки та призначення опікуна над малолітньою дитиною та надання повної цивільної дієздатності неповнолітній. 

 

 

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама