Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow У день захисту дітей юстиція відчинила двері юним охтирчанам
У день захисту дітей юстиція відчинила двері юним охтирчанам Печать
Автор Админ   
04.06.2019 г.
Тиждень права на Сумщині, присвячений Дню захисту дітей, працівники юстиції в Охтирці підсумували цікавою і змістовною екскурсією для школярів.

Кабінет за кабінетом - діти ознайомилися з основними завданнями юстиції, почули багато важливої інформації.  А в процесі вікторини на тему «Права дитини» юні охтирчани перевірили рівень своїх правових знань.

Спілкування з дитячою аудиторією продовжилося біля  центру дозвілля та молоді, розгорнулося Містечко професій, у якому можна було звернути увагу на майбутню професію. А інформація про права дітей ніколи зайвою не буває, навпаки, починаючи з юних літ, формує громадянина. Адже розпочалися канікули і питання протидії булінгу залишається актуальним.  Дітям юристи вкотре наголосили, що за скоєння цькування на булера чекає відповідальність - штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботи від 20 до 40 годин. Якщо ж насильство вчинить дитина у віці до 16 років - відповідатимуть його батьки або особи, що їх заміняють. До них будуть застосовані штрафні санкції від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

#ДРАЦС_2019

ImageImageImage

ImageImage

ImageImage 

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама