Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Отдых и быт arrow В Охтирській ДЮСШ були проведені змагання з самбо
В Охтирській ДЮСШ були проведені змагання з самбо Печать
Автор Редактор   
20.05.2019 г.
Image15 травня 2019 року в Охтирській ДЮСШ були проведені змагання з самбо: відкрита першість Охтирської ДЮСШ серед юнаків 2009-2010 р.н., та відкрита першість міста Охтирка серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. за підтримки відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.

В змаганнях приймали участь вихованці Охтирської ДЮСШ відділень дзюдо (тренери Меєрович Ю.М., Єлізарова Л.П., Кісіль В.І.,) та самбо (тренер Єрмоленко О.О.). Переможцями в своїх категоріях стали: Самбур Максим, Закаблук Денис, Іванов Роман, Катрич Артем, Неваленний Дмитро, Кулаков Микита, Парфьонов Денис, Горобець Давид, Масло Денис, Ткаченко Кирил.

Переможці та призери відкритої першості міста були нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту Охтирської міської ради (начальник відділу Долганова С.М.), а переможці та призери відкритої першості ДЮСШ  – грамотами Охтирської ДЮСШ та медалями ГО «Федерація дзюдо та самбо м.Охтирка» (голова громадської організації Меєрович Ю.М.). 

Тренери та спортсмени Охтирської спортивної школи щиро вдячні за допомогу в проведенні змагань відділу молоді та спорту Охтирської міської ради, «Федерації дзюдо та самбо м.Охтирка».

Список переможців та призерів відкритої першості Охтирської ДЮСШ з самбо серед юнаків 2009-2010р.н.  15.05.2019р. 

 

25 кг

Самбур Максим

 

 

Сергієнко Іван

II 
 

 

Рогальський Денис

III
 

28 кг

Закаблук Денис

 

 

Бабута Давид

II 
 

 

Тетяненко Ярослав

III 
 

 

Лимарь Артем

III 
 

32 кг

Іванов Роман

 

 

Скорик Андрій

II 
 

 

Зінчик Ігор

III 
 

 

Прийма Іван

III
 

36 кг

Катрич Артем

 

 

Верьовка Олександр

II 
 

 

Січкаренко Іван

III 
 

 

Конівець Станіслав

III 
 

+36 кг

Неваленний Дмитро

 

 

Наливайко Тарас

II 
 

 

Савченко Артем

III 
 

 

Мартишко Денис

III 

 

Список переможців та призерів відкритої першості міста Охтирка з  боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н  15.05.2019р. м.Охтирка

 

21 кг

Кулаков Микита

І

 

 

Меша Діана

ІІ

 

 

Лісовський Михайло

ІІІ

 

 

Павлов Назар

ІІІ

 

23 кг

Кулаков Микита

І

 

 

Гончаренко Данило

ІІ

 

 

Січкар Артем

ІІІ

 

 

Черниш Руслан

ІІІ

 

25 кг

Парфьонов Денис

І

 

 

Шмарай Марк

ІІ

 

 

Ковбата Родіон

ІІІ

 

 

Кривуша Назар

ІІІ

 

28 кг

Горобець Давид

І

 

 

Макаров Макар

ІІ

 

 

Броварник Іван

ІІІ

 

 

Якимов Вячеслав

ІІІ

 

32 кг

Масло Денис

І

 

 

Роскошна Вікторія

ІІ

 

 

Кучмай Андрій

ІІІ

 

 

Шулиндін Тимофій

ІІІ

 

+32 кг

Ткаченко Кирил

І

 

 

Харченко Давід

ІІ

 

 

Нестеренко Аліна

ІІІ

 

 

Бондаренко Дмитро

ІІІ

 

Головний суддя змагань О.О.Єрмоленко

Головний секретар змагань Л.П.Єлізарова

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама