Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Міська рада в 2019 профінансувала біостерілізацію 10 бездомних собак
Міська рада в 2019 профінансувала біостерілізацію 10 бездомних собак Печать
Автор ОМР   
10.05.2019 г.
ImageУ 2019 році управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства забезпечено біостерилізацію 10 безпритульних собак.

Були стерілізовані собаки, що знаходились в районі вулиці Паркової, Армійської, Київської, провулку Табірний відповідно до умов договору з ФОП Махотіна Д.С. про надання послуг з регулювання чисельності безпритульних тварин

Ці роботи проводяться в рамках виконання заходів Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в місті Охтирка на 2017-2021 роки, у попередні роки проведено біостерилізацію:

-              у 2016 році - 14 голів (19,1 тис. грн.);

-              у 2017 році - 42 голови (38,1 тис. грн.);

-              у 2018 році 70 голів (91,0 тис. грн.) 

На сьогодні робота по біостерилізації безпритульних тварин є єдиним цивілізованим і перспективним методом регулювання їх чисельності.  

Біостерилізація бездомних собак здійснюється з метою створення цивілізованого механізму зменшення чисельності безпритульних тварин гуманними методами та регулювання чисельності безпритульних тварин, які становлять небезпеку, відповідно до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в місті Охтирка на 2017-2021роки, враховуючи вимоги Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження», регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах повністю або частково створюваних діяльністю людини.  

Стерилізована самка втрачає можливість до відтворення, що приводе до скорочення чисельності тварин, але при цьому не порушується її звичний режим життя. Тварини стають менше агресивними по відношенню до інших тварин та людини. Стерилізовані тварини рідше вв'язуються до бійок. При стерилізацію досягається головна ціль - зниження кількості їх відтворення при збереженні життя тварині. Враховуючи середній приплід собаки - 7 цуценят можна вирахувати кількість  безпритульних собак, які завдяки проведеній роботі не з'являться на вулицях нашого міста.

 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама