Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Інспекція з благоустрою перевірила як виконують її приписи
Інспекція з благоустрою перевірила як виконують її приписи Печать
Автор ОМР   
25.03.2019 г.
Протягом поточного тижня працівниками інспекції здійснено контрольні перевірки за виконанням вимог, зазначених в листах, щодо приведення відведених та прилеглих територій до належного санітарного стану підприємствами, організаціями та установами міста

Зауваження усунуті на 95%. Перевірка триває.

В складі робочої групи здійснено рейд по пров.Харківському та вул.Батюка на виконання розпорядження міського голови від 11.06.2018 №122-р «Про затвердження складу міської робочої групи з контролю за додержанням санітарних норм, безпечності харчових продуктів та ліквідації торгівлі в невстановлених місцях м.Охтирка». До виконання надано 1 припис та 9 письмових попереджень.

Здійснено 3 рейди по перевірці об'єктів благоустрою центральної частини міста, розташованих по вул. Батюка, вул. Незалежності, пров. Харківському, пров. Ярославського. До виконання надано 5 приписів та 8 письмових попереджень. Станом на 22.03.2019 року зауваження усунуті.

Опрацьовано та вжито заходів по 5 усним зверненням громадян (вул. Батюка, вул. Чкалова, пл. Успенська, вул. Київська) та 1 усному депутатському зверненню (приведено до належного санітарного стану територію внутрішнього двору Державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» по пров. Харківському).

ImageImageImage 

 

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

tada2.png

Загрузка...

Реклама