Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Нове призначення в Охтирській місцевій прокуратурі
Нове призначення в Охтирській місцевій прокуратурі Печать
Автор Админ   
21.03.2019 г.
Наказом прокурора Сумської області 28 лютого 2019 року призначено першим заступником керівника Охтирської місцевої прокуратури радника юстиції Глущенка Ігора Леонідовича.

Народився Ігор Леонідович у 1981 році в смт. Сад Сумського району Сумської області. У 2002 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ, у 2005 році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури як помічник Глухівського міжрайонного прокурора, далі працював на посадах помічника прокурора прокуратури          м. Суми, в апараті прокуратури Сумської області. Із 2010 року працював на посаді заступника прокурора Ковпаківської району м. Суми, з 2012 - прокурором Липоводолинського району, з 2015 року очолював  слідчий відділ прокуратури Сумської області. Попередня займана посада - прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Сумської області. Одружений, виховує трьох доньок.

Одночасно повідомляємо, що з 10 по 12 годину щосереди в приміщенні Тростянецького відділу Охтирської місцевої прокуратури першим заступником керівника Охтирської місцевої прокуратури Глущенком І.Л. здійснюється особистий прийом громадян.

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

tada2.png

Загрузка...

Реклама