Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow За розбійний напад на дівчину з метою заволодіння чужим майном - 4 роки позбавлення волі
За розбійний напад на дівчину з метою заволодіння чужим майном - 4 роки позбавлення волі Печать
Автор Охтирська місцева прокуратура   
28.12.2018 г.
Тростянецьким відділом Охтирської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно жителя м. Тростянець, який вчинив розбійний напад на жінку з метою заволодіння її мобільним телефоном.

В суді доведено, що в січні 2018 року близько 2 години ночі обвинувачений К., після відпочинку в одному із вечірніх закладів
м. Тростянець, проводячи одну із знайомих жінок додому, вже біля під'їзду її будинку, скориставшись відсутністю поряд інших осіб, діючи зненацька і неочікувано, будучи значно сильнішим, здійснив напад на жінку Л. шляхом нанесення удару в обличчя. Від  сильного удару потерпіла впала на землю, а обвинувачений К. дістав з кишені її куртки мобільний телефон та забрав собі.

В подальшому, в цю ж ніч, працівниками поліції громадянин К. був затриманий на вулицях м. Тростянець з мобільним телефоном потерпілої у вимкненому стані, вже  без сім-картки.

Під час судового розгляду, незважаючи на намагання обвинуваченого К.  переконати суд в доброчесності його намірів, за принципової позиції прокуратури винуватість обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення доведено в межах висунутого обвинувачення.

Обвинуваченого К. визнано винним у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 187 КК України (Розбій) та засуджено до 4 років позбавлення волі. У справі призначено апеляційний розгляд.

 

 

 

Прокурор Тростянецького відділу

Охтирської місцевої прокуратури                                                                       А. Кузнецов

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

baner_cheb.png

Загрузка...

Реклама