Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Про організацію та проведення приписки
Про організацію та проведення приписки Печать
Автор ОМВК   
27.12.2018 г.
Про організацію та проведення приписки громадян України 2002 р.н. до призовної дільниці Охтирського об'єднаного міського військового комісаріату в січні-березні 2019 року. 

     Згідно ст. 14 Закону України  «Про військовий обов'зок і військову службу»  приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей. 

       З метою виконання положень вищевказаного закону в січні-березні 2019 року  оголошено приписку до призовної дільниці Охтирського ОМВК Сумської обл. громадян України 2002 року народження.

 

       Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня  2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м. Охтирка та Охтирського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

       Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці зобов'язані прибути за адресою: м.Охтирка, вул. Гафановича, 12 не пізніше 01 лютого 2019 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

        На підставі Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов'язані звільнити громадян, яким необхідно прибути до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до Охтирського об'єднаного міського військового комісаріату.

 

 

Військовий комісар Охтирського ОМВК

підполковник                                                                           В.Г.ГОНЧАРОВ

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

baner_cheb.png

Загрузка...

Реклама