Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Охтирка була, є і завжди буде яскравою, неординарною, нашою - І.Алєксєєв
Охтирка була, є і завжди буде яскравою, неординарною, нашою - І.Алєксєєв Печать
Автор Ірина Шор   
24.12.2018 г.
ImageМіський голова відзвітував перед територіальною громадою Охтирки про проведену роботу у 2018 році та надав відповіді на питання.

 

Свою доповідь міський голова розпочав з інформації про виконання бюджету. Бюджет за словами І.Алєксєєва був виконаний на 101%, що підтверджує правильний підхід до його планування.

Вагомим джерелом наповнення міського бюджету є земельний податок. Мер підкреслив, що найголовнішим вважає розширення бази оподаткування. На 2019 рік ставка земельного податку суттєво знижена, з 5 до 1%. Це має суттєво знизити навантаження на суб'єктів підприємницької діяльності та стимулювати оформлення права землекористування.

Далі міський голова детально розказав про ремонти покрівель, ліфтів, каналізації. Особливо виділив підключення до нового каналізаційного колектору проблемних будинків вул.Петропавлівської.

Упереджуючи питання присутніх розповів про капітальний ремонт вул.Батюка та облаштування системи водовідведення біля ЗОШ №1. Пообіцяв, що роботи з водовідведення в 2019 закінчать, і калюжі-океану біля школи не буде.

Також міський голова не обійшов теми весняного підтоплення, виплати компенсацій та виконаних робіт з будівництва водоперепускної споруди на р.Охтирка .

Далі в доповіді йшлося про ремонти доріг, облаштування пл.Успенської, тротуари, ремонти внутрішньодворових проїздів. Для УКБ ЖКГ придбано машину з поворотним відвалом та солерозкидальним  обладнанням.

В звітному періоді було багато зроблено для благоустрою міста. Встановлено ігрові майданчики, завершено 2 етап реконструкції міського парку, придбано 14 відеокамер, щоб слідкувати за порядком в місті.

Наступними темами доповіді були освіта , медицина, соціальний захист. Тут мер висловив особливу подяку тим, завдяки кому ми маємо досягнення юних охтирчан в різних сферах. Відмітив, що звіт проходить на відремонтованій і облаштованій сцені МЦКД.

Та звичайно, найбільша подія року - завершення добудови лікарні.

Вже відповідаючи на питання присутніх, мер підкреслив, що це було найбільше навантаження, як фінансове, так і соціальне. Коли ця болюча проблема буде повністю закрита, міський голова зможе присвятити більше часу і сил вирішенню проблеми з об'їзною дорогою. Точніше, з повною її відсутністю.

В темі соціального захисту міський голова розповів про роботу з призначення субсидій, виділення матеріальної допомоги, вирішенню проблем з забезпеченням житлом. 79 учасників АТО (ООС) зареєстрували свої права на земельні ділянки. І.Алєксєєв висловив сподівання, що все ж таки буде час, коли повернуться до задуму про облаштування території Левади .

Що цікавого було у відповідях на запитання охтирчан?

Першими були питання про якість ремонту доріг. На це міський голова відповів, що для нього це теж сором. Кількість коштів, виділених в 2018 на ремонти доріг, призвела до неможливості знайти достатню кількість виконавців робіт. Будуть здійснені заходи з застосування штрафів, передбачених договорами, до виконавців ремонту по вул.Батюка.

Щодо дорожньої розмітки роздумують про використання більш дорогої, пластикової, але це має сприяти більш якісному і економному використанню коштів. Випадок з нанесенням розмітки біля офісу «Матриці» міський голова назвав соромом.

По ямковому ремонту холодною асфальтно-бетонною сумішшю роботи будуть виконуватись першочергово на найбільш критичних точках. 

Ремонт траси Суми-Полтава  нажаль не стосуватиметься ремонту доріг по місту Охтирка. Ця проблема має вирішуватись коштами міста.

Мер звертає увагу на публікації в ЗМІ, соціальних мережах. До нього можна звернутись на особистому прийомі, надіслати звернення. Єдине - він принципово не дивиться відео І.Новіцького.

Були питання про долю спецучилища, встановлення люків, земельні питання.

Цікавим було питання про стратегічне планування міста. Мер розказав, що Сумським державним університетом розроблений стратегічний план для Охтирки. Зараз є час на ознайомлення.

Міський голова подякував  всім, хто своєю працею, творчістю і талантом підтримує гарний імідж міста, створює його добру славу, турбується за збереження традицій.   

«Охтирка була, є і завжди буде яскравою, неординарною, нашою» - підкреслив І.Алєксєєв.

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

baner_cheb.png

Загрузка...

Реклама