Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Плани змінюються
Плани змінюються Печать
Автор Редактор   
04.12.2018 г.
ImageВоєнний стан змінив плани багатьох мешканців областей, де його ввели. Одним з таких людей став Сергій Гавриленко, якого 27 грудня можна було побачити біля військомату. Своїми думками з цього приводу Сергій Анатолійович поділився в соцмережі.

Мав вийти 9 грудня, послужити до 20 грудня, і на дембель. Але життя міняє плани. В такій ситуації не можу зосередитись ні на громадсько-політичних справах, ні на яких інших. Протягом найближчого року, президентських і парламентських виборів, планував свою політичну активність в окрузі, в який входять Охтирський, Лебединський, Тростянецький і Великописарівський райони.

Але в нинішній ситуації, коли ворог нарощує активність на зовнішніх кордонах держави, є загроза в розширенні зони окупації, мій обов'язок - бути в Збройних Силах. Дякую всім, хто мене підтримує, впевнений, буде ще сприятливий час для політичних перемог. Допускаю, що зовнішньополітична ситуація зміниться в найближчі місяці, тоді і свої плани коригуватиму. А поки що - своє місце я бачу з підлеглим особовим складом, а Вас, друзі прошу зберігати спокій, робити свою справу, та з холодним розумом оцінювати все, що відбувається.

 
Onclinic

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама