Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Область arrow SKODA, TOYOTA, NISSAN на акційних умовах від 0,01% річних
SKODA, TOYOTA, NISSAN на акційних умовах від 0,01% річних Печать
Автор Приватбанк   
27.11.2018 г.
ImageСумським підприємствам пропонують особливі умови кредитування автомобілів SKODA, TOYOTA, NISSAN на акційних умовах від 0,01% річних

Ще у лютому 2018 року ПриватБанк запустив на українському ринку послугу - лізинг автотранспорту для підприємців. Ця технологія кредитування дає можливість підприємствам оформити в лізинг новий автомобіль та виплачувати з прибутку від його використання. А вже восени у Сумській філії ПриватБанку було укладено партнерську  угоду з автосалонами в місті Суми на акційних умовах з відсотковою ставкою фінансування від 0,01% річних.

Скористатися партнерською програмою від Сумської філії ПриватБанку можна в автосалонах міста Суми за адресами:

"АРТМОТОР", офіційний дилер автомобілів бренду "TOYOTA", вул. Білопільський шлях, 26;

 "АВТОЦЕНТР С" - офіційний дилер автомобілів бренду "SKODA", вул. Героїв Крут, 19;

"АВТО ПЛЮС"  - офіційний дилер автомобілів бренду "NISSAN", проспект Курський, 22.  

Як повідомив керівник напрямку "Споживче кредитування" Сумської філії ПриватБанку Володимир Рудяк, у банку можна взяти в лізинг саме той транспорт, який потрібен малому бізнесу: легкові авто, мікроавтобуси та малотонажний вантажний автотранспорт, а для оформлення угоди потрібен мінімальний пакет документів.

ПриватБанк у Сумах співпрацює з усіма автосалонами. Автомобілі TOYOTA, SKODA, NISSAN клієнти ПриватБанку мають можливість придбати за акційними умовами від 0,01% річних.

ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі рекордно низькі відсоткові ставки - від 0,01 % річних залежно від терміну кредиту, марки авто та розміру першого внеску. Відсоткова ставка - фіксована на весь період договору. Важливо, що кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій.

Термін лізингу на нові авто для юридичних осіб становить від 12 місяців до 5 років. Мінімальна сума кредиту - 200 тисяч гривень із початковим внеском від 20%. Для отримання попереднього рішення про можливість отримання авто в лізинг у ПриватБанку достатньо подати заявку.

За додатковою інформацією щодо кредитування можна звертатися до відділення ПриватБанку у Сумській області або за телефоном 0505333548 Антон Мартинов.

Прес-офіс Сумської філії ПриватБанку

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама