Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Молодіжна політика по ціні кількох ноутбуків
Молодіжна політика по ціні кількох ноутбуків Печать
Автор ГородА   
24.10.2018 г.
За цілий рік в Охтирці витратили на молодь стільки ж, як на кілька лавочок чи один ігровий майданчик. 36 тисяч гривень. Багато це чи мало? З огляду на мету створення Програми «Молодь Охтирки» - ця сума критично мала.

Програма «Молодь Охтирки» ухвалена в Охтирці на 2016-2020 роки з метою створення належних умов для всебічного розвитку молоді з урахуванням її вікових, індивідуальних, соціальних, творчих, інтелектуальних потреб та запитів. Так сказано у самому документі. Рішення про хід виконання Програми ухвалила сесія міської ради 27 жовтня.

Основні пріоритети Програми: відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості й активної позиції молоді; популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я тощо. Програма передбачає низку заходів різного масштабу, на реалізацію яких у 2016 році з міського бюджету виділили 13.0 тис. грн., у 2017 році - 25.0 тис. грн., а у 2018 році - 36.8 тис. грн.

Чи достатньо цих грошей для масштабних цілей? Для порівняння: придбання ігрових майданчиків для ДНЗ «Струмочок» коштувало 36,5 тисяч гривень, телевізор для ЗОШ № 3 - 10,5 тис. грн., ноутбуки для ЗОШ № 8 - 16,5 тис. грн. 

У самій програмі сказано, що з метою залучення додаткових коштів на організацію та проведення міських молодіжних заходів у 2017- 2018 роках  відділ молоді та спорту тісно співпрацює з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, запропоновані заходи включаються до календарного плану роботи управління молоді та спорту Сумської ОДА та фінансуються за рахунок управління. Так, у 2017 році за рахунок обласних коштів було проведено Відкритий чемпіонат м. Охтирка з КВН, а у 2018 році - на День молоді (виступ  гурту «Подих емілі»). Про фінансову участь громадських організацій, підприємців чи установ Охтирки в реалізації програми, у документі не йдеться.

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама