Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Чи можна їздити дешево і з комфортом
Чи можна їздити дешево і з комфортом Печать
Автор ГородА   
03.10.2018 г.
Охтирчани залюбки користуються громадським транспортом, але системно не задоволені якістю послуг. Такий висновок можна зробити за наслідками обговорення, що мало місце на громадській раді.

На розмову про маршрутки я їхала маршруткою. Спізнювалася, але встигла, бо щільність руху маршрутних таксі виявилася достатньою. Проте, не питайте мене чи прибрано було у салоні. Коли спішиш, деталі - не головне. Але якщо взяти до уваги заяви перевізників про наміри про чергове підвищення вартості проїзду з 4 гривень до 6-ти, говорити про якість не тільки можна, але й потрібно.

За офіційною інформацією, маршрутки контролюють щоденно. Повідомляється, що відділом транспортної інфраструктури управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства проведено 169 перевірок, складено 5 актів про порушення. Основні порушення - невиконання перевізниками розкладу руху та самовільна заміна транспортного засобу на маршруті. За ініціативою управління робоча група провела обстеження санітарного стану салонів автобусів, перевіряли дорожні листи на наявність допуску водія та транспортного засобу на маршрут, проходження водієм медичного контролю. Зауваження перевізникам висувалися щодо стану підлоги та стелі автобусів, чохлів, занавісок та реклами на вікнах.

Для зручності пасажирів, відповідальні особи управління мають мобільні телефони, за номерами яких можна оперативно повідомляти про недоліки на маршруті. Правда, для членів громадської ради їх озвучили не посадові особи, а  один з перевізників: 0687991768 та 0950541914.

 

Анна Протасова

 

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

baner_cheb.png

Загрузка...

Реклама