Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow На Охтирщині підприємець сплатив майже 180 тис. грн. податкового боргу
На Охтирщині підприємець сплатив майже 180 тис. грн. податкового боргу Печать
Автор Охтирський міськрайонний відділ державної виконавчої служби   
30.08.2018 г.
Під острахом втрати прибутку у зв'язку з неможливістю використання банківських рахунків, втрати автомобілів, неплатник податків знайшов  майже 180 тисяч гривень для погашення боргу та для сплати виконавчого збору.

Одним із конституційних обов'язків громадян України є обов'язок кожного сплачувати податки й збори в порядку і розмірах, встановлених Законом.

Однак, деякими суб'єктами господарювання сплата податків здійснюється лише після пред'явлення на виконання виконавчого документа щодо погашення податкового боргу.

Так, на Охтирщині, після винесення державним виконавцем постанов про арешт коштів боржника, арешт та оголошення в розшук його автотранспортних засобів, під острахом втрати прибутку у зв'язку з неможливістю використання банківських рахунків, втрати автомобілів, неплатник податків знайшов  майже 180 тисяч гривень для погашення боргу та для сплати виконавчого збору.

Таким чином, завдяки діям державних виконавців Сумщини, вдалося на чималу суму поповнити держаний бюджет.

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама