Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Ринок залишається проблемним
Ринок залишається проблемним Печать
Автор ГородА   
31.07.2018 г.
ImageЖиття новини коротке. Вже мало хто й згадає, якого числа і якого літнього місяця на «продовольчому ринку» в Охтирці здійнявся бунт непокори. Тоді чергова спроба навести лад щодо вуличної торгівлі, як і зазвичай, закінчилася легким переляком для одних, і чималими нервами для інших. Не більше.

Відтоді минув місяць. Офіційна Охтирка знов декларує наміри про упорядкування торгівлі, але в інший спосіб - шляхом домовленостей з керівництвом облспоживспілки. Тема постала 18 липня під час засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради.

Член виконкому Володимир Моісеєнко назвав ринок «стихійним лихом». «Це за його межами стихійний ринок, а в середині - стихійне лихо, - говорить лікар за фахом. - Бо поряд продаються і отрута, і відкриті продукти». Нарікає Моісеєнко і на те, що на ринок за потреби не заїде ні швидка, ні пожежна.

У відповідь міський голова повідомив про початок роботи в напрямку зонування торгівлі, демонтажу деяких кіосків та розуміння щодо цього з боку керівника облспоживспілки пана Галаєва. «Коли ми говоримо про стихійну торгівлю, маємо на увазі 70-90 так званих бабусь і до двох десятків «не бабусь» і практично забуваємо, що будь-яке втручання у роботу ринку стосується 500 підприємців», - сказав міський голова, визнавши, що ринок залишається проблемним.

Що ж до пожежних, то на думку міського голови, ринок для них досяжний. Принагідно мова зайшла про те, що саме 18 липня до парку пожежних машин в Охтирці має надійти поповнення. Пізніше з'явилася офіційна інформація, що Державній пожежно-рятувальній частині №6 м.Охтирка урочисто передали ключі від «автомобіля на базі КРАЗу з аварійно-рятувальним обладнанням, цистерною обсягом до 4 т води та 500 літрів піноутворювача, 4 апаратами на стисненому повітрі та 16 захисними масками до них».

Анна Протасова

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама