Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Ахтырка подключилась к всеукраинской акции «Украина не живодерня!»
Ахтырка подключилась к всеукраинской акции «Украина не живодерня!» Печать
Автор Админ   
20.07.2018 г.
Image20 июля прошла всеукраинская акция в поддержку бездомных животных "Україна не живодерня".

На данный момент данную акцию поддержали 17 городов украины включая Сумы, Полтаву и Ахтырку. В рамках митинга были собраны подписи  под обращением к президенту Украины 

 

ЗВЕРНЕННЯ 

Шановний пане Президент! 

       Свого часу набув популярності вислів Махатми Ганді, що величність нації визначається по тому, як в неї прийнято ставитися до тварин. Це ставлення висвітлює рівень моральності в суспільстві, є маркером людяності та цивілізованості. На превеликий жаль , ситуація ,що склалася в нашій країні в питаннях вирішення проблем,пов'язаних з тваринами, не відповідає не тільки вимогам часу та рівня розвитку людини, але й вступає в агресивне протиріччя з світовими тенденціями, чинним національним та імплементованим міжнародним законодавством, з принципами гуманності та милосердя.

              В більшості міст та регіонів  нашої країни квітне практика безпідставного знищення безпритульних та диких тварин, жорстокої експлуатації з комерційною метою тварин ,у тому числі, тих,що знаходяться на межі зникнення, безкарного невиконання вимог чинного законодавства щодо відповідальності за жорстокість по відношенню до тварин. В нашій країні, на відміну від країн Європи,наприклад, куди ми так прагнемо,  відсутня пропаганда гуманного ставлення до тварин та система комплексного вирішення питань,пов'язаних з тваринами. В той час, коли в цивілізованих країнах будують притулки та центри рятування тварин, в більшості міст та селищ України відсутні цільові програми щодо вирішення окресленого кола питань, а там , де вони є ,  то виглядають в більшості випадків як  схеми для розкрадання  бюджетних коштів, оскільки позитивних результатів - нуль. Відсутність однозначного законодавчого тлумачення по багатьох питаннях цієї сфери дає чиновникам додаткові можливості творити та покривати зло  і жорстокість, яка, до речі, з легкістю переходить з тварин на людей.

                Зворотньою стороною проблеми є те, що безкарність чиновників- шкуродерів та просто шкуродерів може провокувати жорстокість  серед населення та підштовхувати його до самосудів. Оскільки допомоги від можновладців в цій сфері люди зазвичай не отримують, вони вимушені вирішувати питання самотужки, емоційно та не завжди законно. І причина цьому- бездіяльність чиновників.

              Останньою краплиною, що вивела людей всієї країни на акцію під мерії своїх міст ,стало знищення  майже 150 безпритульних собак комунальним підприємством Миколаєва. Цинізм ситуації  підкреслюється тим, що називається це комунальне підприємство "Центр ЗАХИСТУ  тварин". Жодних законних підстав для вбивства  тварин не було! Це яскраве свідчення того, як гасла чиновників розбігаються з реальними діями та оголошеною метою! В результаті маємо сердечні напади, моральні страждання та сльози небайдужих громадян, які за свої кошти та в свій вільний час вимушені робити те, що чиновники зобов'язані робити за їхні податки. Сусідня Польща, наприклад, спромоглася вирішити питання безпритульних собак, не вбивши при цьому ЖОДНОЇ тварини! Таких прикладів по всьому світу багато. А в Україні тільки за одну ніч і тільки в одному місті- 150 (!). На наше переконання - це дикунство 21 сторіччя та ганьба для іміджу  держави!

                 Тривалий час  люди пишуть звернення та прохання, скарги та пропозиції в різні інстанції, але нічого не змінюється на краще.

              На жаль, багато чиновників не в змозі керуватися совістю . Тому ми вимагаємо владу керуватися почуттям власного престижу ! Ми вимагаємо створити умови, за яких Україна на законних підставах змогла би називатися цивілізованою європейською країною! 

    З огляду на перелічене та на досвід цивілізованих країн світу ПРОСИМО Вас :

1. Внести  в Верховну Раду України законопроект щодо КОМПЛЕКСНОГО врегулювання питань, пов'язаних з тваринами (з урахуванням пропозицій зоозахисної спільноти);

2.  Ввести повну заборону на вбивства тварин при регулюванні їх чисельності та заборону на  використання тварин  у видовищних заходах ( цирках, шапіто, дельфінаріях тощо) та на мисливських випробувальних станціях;

3. Забезпечити виконання чинного законодавства в сфері поводження з тваринами.

4. Доручити Кабінету Міністрів України розробити та запровадити механізм централізованого комплексного вирішення питань, пов'язаних з тваринами, що базується на принципах гуманності та загальнолюдських цінностей.

5. Зупинити вбивство безпритульних собак  в Миколаєві та  взяти під особистий контроль притягнення до відповідальності та покарання  посадових осіб міста Миколаїв, винних у вбивстві тварин. 

 З повагою, учасники акції міста Охтирка

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама