Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Яку хворобу можна подолати за 200 гривень?
Яку хворобу можна подолати за 200 гривень? Печать
Автор ГородА   
03.07.2018 г.
Щорічно певна кількість охтирчан отримує матеріальну допомогу з міського бюджету. Минулого року правом на одноразову виплату скористалися 204 особи, але гроші, які отримують люди - мізерні.

Цього року суми виплат коливаються від 200 до 1000 гривень. Переважно по допомогу звертаються хворі, заяви яких розглядає уповноважена комісія, у складі якої є лікар. Виплати заявникам здійснюються через управління соціального захисту Охтирської міської ради за рішенням виконавчого комітету. Зокрема, 20 червня виконком ухвалив рішення «Про надання одноразової грошової допомоги» двадцяти трьом мешканцям міста на загальну суму 11 116 грн.

За словами начальника управління соціального захисту Олени Малікіної, яка доповідала на виконкомі питання про одноразову грошову допомогу, у бюджеті на поточний рік передбачено для цього 165 тисяч гривень, левову частину яких вже використано, а саме - 130 тисяч гривень. Очевидним є те, що це замалі гроші аби їх можна було сприймати як реальну допомогу за умов тяжкої хвороби, наприклад, онкологічної.

За інформацією про хід виконання «Міської програми соціального захисту населення на  2017-2021 роки» минулого року 204 особи скористалися одноразовою грошовою допомогою. Міському бюджету це коштувало 226,6 тисяч гривень.

Разом з тим, понад 3 мільйони гривень направили в Охтирці на користь постраждалих від великої води 1-2 квітня 2018 року. Але ці гроші переважно надійшли з обласного бюджету. За рішеннями виконавчого комітету Охтирської міської ради від 23, 27 квітня та 26 червня 2018 року «Про надання одноразової грошової допомоги жителям міста» на користь охтирчан направили  3 158 50 грн. Розмір грошової допомоги визначала спеціальна комісія на підставі протоколів огляду підтоплених садиб. Брали до уваги масштаби завданої шкоди, зафіксовані робочими групами. Відтак, люди, що подали заяви про збитки від повені, отримали поміч у розмірі від 1 до 100 тисяч гривень. При цьому до розрахунків не брали пошкоджені автомобілі фізичних осіб та майно приватних підприємців.

Анна Протасова

 

 

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

drova.jpg

Загрузка...