Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Стихійна торгівля продуктами харчування - загроза для здоров'я
Стихійна торгівля продуктами харчування - загроза для здоров'я Печать
Автор Админ   
19.06.2018 г.
ImageУ жодній європейській країні не побачимо вуличних продавців  товаром на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях. Проте на вулицях міста розгорнулася ціла мережа несанкціонованого збуту м'ясних та молочних продуктів, риби, городини тощо.

Попри те, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, люди часто ігнорують ці застереження, вважаючи, що такі продукти "від господаря", дешевші і свіжіші.  

Таке попередження опубліковане на сайті міської ради. 

Стихійна торгівля є серйозною проблемою для міста вона проводиться з порушенням вимог діючого законодавства, а саме: відсутні умови щодо зберігання, транспортування і реалізації продукції, відсутні умови холоду. Продукти  харчування,  які безконтрольно реалізують приватні особи з рук, не проходять лабораторний контроль, не упаковані належним чином. Отже, їх споживання може спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції. Проте позиватися ж до суду за шкоду, заподіяну здоров'ю, підстав не буде - відповідача не має.

Найефективніший спосіб боротьби зі стихійною торгівлею - не купувати продуктів у невстановлених місцях. 

Бережіть своє здоров'я та життя рідних і близьких Вам людей!

Громадянам, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях, слід пам'ятати, що вони можуть бути притягнуті до відповідальності відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: 

ст.160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях». 

Торгівля в містах з рук на вулицях в невстановлених місцях - тягне за собою накладання штрафу від одного до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17.00-119.00 гривень + судовий збір) з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами - тягне за собою накладання штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі (102.00 - 255.00 гривень + судовий збір).

 

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

drova.jpg

Загрузка...