Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Отдых и быт arrow Під час зустрічі з журналістами Алєксєєв розповів про «Нафтовик»
Під час зустрічі з журналістами Алєксєєв розповів про «Нафтовик» Печать
Автор Андрій Міхєєв   
06.06.2018 г.
Image6 червня, в День журналіста, відбулася зустріч мера Охтирки Ігоря Алєксєєва з місцевими ЗМІ. Серед тих, хто відгукнувся на запрошення газети: «Громада Плюс», «Город А», «Прапор перемоги» та інші. Слід зазначити, що останнім часом міська влада докладає зусиль аби провести такі зустріч не тільки цікаво, але й кожного разу у новій локації - то в мерії, то в музеї, а сьогодні взагалі в прямому радіоефірі в студії ТРК «Охтирка».

Спочатку міський голова привітав журналістів з професійним святом. Далі була невеличка музична пауза від ТРК «Охтирка». Після знову слово перейшло до Ігоря Алєксєєва. Мер розповів про командировку в Болгарію, у місто-побратим Охтирки під назвою КнєжА (наголос на останньому складі). Завдання було відновити колишні зв'язки. Разом з мером Кнєжу відвідали і юні охтирські артисти. Місцевим глядачам дуже сподобався концерт наших «Крошок» та «Крошенят». Очікуємо болгарський візіт-відповідь вже на Івана Купалу.

Одна година відведеного радіоефіру спливала швидко. Тому кожному журналісту запропонували коротенько розповісти про себе та своє видання, а потім задати пару питань меру про міське господарство.

Завдяки тому, що один з учасників зустрічі відмовився розпитувати міського голову, лишилося трохи зайвого часу. На початку зустрічі я заздалегідь  «зарезервував» чергу на спортивне питання, і свій шанс використав.

Воно стосувалося ФК «Нафтовик-Укрнафта».

- Зі зникненням команди майстрів, у той же день вихованці ДЮСШ «Нафтовика» втратять можливість займатися футболом. А це близько 300 юних футболістів. Майбутній спортінтернат розрахований на 140 місць. На них претендуватимуть талановиті спортсмени з усієї  України. А 300 охтирчан скоріше за все лишаться за бортом. Чому ж тоді не поборотися за збереження футбольного клубу?

Алєксєєв І.Ю.: (близько до оригіналу)

- А чому думаєте, що ми не боролися? В мене складається враження, що всі знають що робити, але ніхто не знає як. Ми боролися за футбольний клуб. І з «Укрнафтою» спілкувалися. Мало того, ми відтермінували рішення про припинення діяльності клубу майже на рік. Воно ж не само по собі так сталося. Рішення (про ліквідацію ФК) повинно було бути прийнятим ще рік тому! Ми виносили питання на сесію.

Я відверто кажу: я люблю футбол. Я люблю «Нафтовик». Я люблю наших дітей, які займаються спортом. Але реально бачу, що фінансувати в тих обсягах, яких фінансувала клуб «Укрнафта»  ми не можемо. Я бачу цифри міського бюджету - це просто нереально.

Фантастичні, абсолютно фантастичні проекти, які розповсюджуються по інтернету щодо фінансування, якщо вони реалізуються, я буду тільки «ЗА»!

Якщо клуб вдасться зберегти, я також буду «ЗА»! Але на сьогодні такої можливості не бачу. Це стосовно клубу.

Стосовно діточок. І вам кажу, і всім слухачам, і всім жителям міста. Не розповсюджуйте таких панічних настроїв. Ніхто дітей нікуди не вижене. ...Робиться легкоатлетично-футбольно-плавальний комплекс. Зберігаються поля. Мало того ми добавляємо футбольні поля. Всі дітки, які займалися в «Нафтовику» (ДЮСШ) вони будуть займатися в охтирській спортивній школі. З футбольним напрямком. На тих самих полях. На тих самих потужностях. Ніхто їх не вижене. Ніхто їх нікуди не пошле в інші місця. Я саме оце бачу перспективою розвитку футболу в місті.

Саме місцевих наших дітлахів. Не куплених, не завезених з інших регіонів, а наших місцевих! Тоді буде і відвідуваність на стадіоні. Будуть ходити - на своїх дітей, батьків, знайомих. Ось тоді буде той «Нафтовик», який був колись в Охтирці. Охтирський «Нафтовик»!  А не такий, який він тепер на жаль сьогодні є.

Image Image Image 

Андрій Міхєєв

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама