Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Бизнес и технологии arrow Курильні люльки: шедеври ручної роботи від майстрів творчої асоціації «Декор»
Курильні люльки: шедеври ручної роботи від майстрів творчої асоціації «Декор» Печать
ImageОнлайн майданчик "ТА "Декор" об'єднує натхненних майстрів, що опанували вершини мистецтва обробки деревини та пропонують шанувальникам неперевершені витвори ручної роботи. Значний і стабільний попит викликають вишукані курильні трубки. І це - не просто сувенір, а справжнє задоволення для поціновувачів якісного тютюну і медитативного ритуалу його викурювання.

Чому трубки для куріння тютюну "ТА "Декор" здобули прихильність найвимогливіших споживачів:

Для виготовлення використовується деревина груші. Вона дещо відрізняється від традиційного бріара, але має притаманний лише їй фруктовий аромат. У поєднанні з прийнятною довговічністю і поширеністю матеріалу ви отримуєте чудовий аксесуар за приємною ціною.

Кожна люлька для викурювання тютюну - єдина і неповторна в своєму роді, має власну душу і характер.

Особлива увага приділяється дизайну. Запропонована курильна люлька - це довершені лінії, приємна текстура, жодних недоліків в структурі деревини чи інших використаних матеріалів. Майстри надають перевагу стриманому класичному оформленню - саме це здебільшого шукають респектабельні покупці. В колекції "ТА "Декор" багато моделей з вишуканим філігранним ручним різьбленням, інкрустацією зі шкіри, металу, абрикоси.

В каталозі https://decor.kharkov.ua/trubki-kuritelnyie можна знайти майже всі поширені поєднання форми чубуку та чаші, хоч їх існує понад п'ять десятків. Тож вибір залежить лише від особистих вподобань.

Окрім курильних трубок, присутні стильні додаткові аксесуари - підставки, набори для догляду тощо.

Творча асоціація "Декор" пропонує співпрацю оптовим клієнтам.

trubka_4.jpg

Всі позиції, представлені на сайті, можна придбати не тільки в роздріб, а й оптом. Гуртові ціни будуть дуже вигідними. Тож якщо ви підбираєте товар до крамниці сувенірів та подарунків і бажаєте розширити свій асортимент справді українськими виробами - ви знайшли надійного та сумлінного постачальника.

Унікальна пропозиція ТА "Декор" оптовим клієнтам - виготовлення курильних люльок на замовлення. Майстри врахують ваші індивідуальні побажання або навіть втілять у життя авторський дизайн. І все це - в максимально скорочений термін.

Трубки для куріння тютюну завжди залишаються в тренді. Запропонуйте якісний і недорогий товар - і ви здобудете прихильність багатьох нових клієнтів на довгі роки.

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама