Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Василь Горнєв: Куди потратити - вирішує більшість
Василь Горнєв: Куди потратити - вирішує більшість Печать
Автор ГородА   
23.04.2018 г.

Image1. Скільки громадян зверталися за допомогою, яку ви могли б надати у рамках Програми?

2. Скільки грошей використали всього, (з них на своїй дільниці/за її межами)?

3.Чому профінансували саме обрані проекти (проект) та відкинули решту?

4. Готові у 2018 році використати «депутатські гроші» повністю і чи вже маєте плани куди?

 

На питання відповідає депутат міської ради Василь Васильович Горнєв, який обрався  у охтирський парламент як безпартійний від партії «Відродження».

1.

- За мною закріплений округ №17, в який входять вулиці - Широка: 9А- 9Б,  Шевченка, 2А, Левадна, Олександра Мішечкіна; провулки - Григорія Чикала,  Південний , Багряного, Каховський, Кленовий, Салтикова-Щедріна.

Пропозицій від мешканців багато: поміняти двері у підвальні приміщення, витравити комарів, відремонтувати дах, зробити водовідливи тощо. На все грошей не вистачить, що потрібно зробити у нашому місті.

У окрузі №17 створені житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), які мають ті ж функції, що і ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку). Спілкуючись із головами ЖБК, я з'ясовував, що треба зробити невідкладно.

2.

Використав всю суму, яку міг розподілити. Якщо бути точним то лишилося 7 грн. 90 коп. Усі кошти витратив у межах закріпленого округу. Придбання лавочок для будинків за адресою: вул. Широка,  9а, вул. Широка, 9 б, вул. Шевченко, 2а,  пров. Григорія Чикала, 2 обійшлося у 50 250  грн.

Огорожа за адресою вул. Широка, 9б  коштувала 16 742 грн. 10 коп. Вважаю, що депутат повинен використовувати кошти тільки у межах закріпленого округу. Ці кошти саме для цього і передбачалися.

3.

В мене на дільниці розподілення коштів здійснюється наступним чином. Голови ЖБК на зборах мешканців розроблюють стратегію, що і у якій послідовності будемо виконувати. Виходячи, звісно, з суми, яку маємо у розпорядженні. Є рішення ЖБК, є протокол зборів мешканців. Волевиявлення більшості є єдиним аргументом, який впливає на розподілення грошей.

Перекрити дахи на всіх будинках за існуючі кошти не вдасться. Ось чому мешканці вирішили покращити благоустрій подвір'їв. Це також дуже важливо для відчуття комфорту.

Три будинку побажали встановити лавки, а для мешканців четвертого більш потрібний був новий паркан. І те і те ми зробили.

4.

Принцип розподілення коштів за рішенням більшості дієвий, змінювати його не збираюсь. Ми не зробимо диво, але якщо продовжимо обирати орієнтуючись на думку мешканців округу, то хоча б зможемо вирішувати нагальні проблеми. Якщо будуть гроші, будемо їх ділити тільки так.

Вважаю що від коштів на виконання депутатських повноважень користі громаді набагато більше, аніж від тієї ж самої суми, яку буде освоювати, наприклад, управління капітального будівництва (УКБ).

От візьмемо лавки. Хоч сьогодні їх можна замовити по ціні 2,5 тис грн. Легко, просто, але не дуже вигідно.

За інших казати не можу, скажу за себе - поїхав в одне місце, в інше, поторгувався і знайшов по 1,6 тис. з встановленням та покриттям яхтовим лаком для зовнішніх робіт, «морилкою». Ефективне використання коштів? Так само шифер, так само деревина для паркану... Якщо людина переживає за справу, а таких більшість, гроші будуть витрачатися як треба.

Віддамо грошібезликому чиновнику- гарантовано частину суми втратимо. Недарма кажуть, що самий неефективний господарник - це держава.

Спілкувався Андрій Міхєєв

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама

drova.jpg

Загрузка...