Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow Ахтырку заливает!
Ахтырку заливает! Печать
Автор Админ   
02.04.2018 г.
ImageВ Вербное воскресенье в селе Вербовом прорвало самодельные шлюзы гидротехнического сооружения, и вода заполонила Ахтырку.

Проводится комплекс организационных мероприятий по ликвидации последствий стихии.

По информации отдела по вопросам взаимодействия с правоохранительными органами и чрезвычайных ситуаций Ахтырского городского совета с 00.00 часов 2 апреля 2018 началась эвакуация жителей города, нуждающихся в переселении из мест затопления территорий.

Четверо взрослых и двое детей временно эвакуированы в гостиницу "Нефтяник", двое граждан находятся в отделениях КЗ "Ахтырская ЦРБ". Часть ахтырчан находится у близких и знакомых, которые дали им временное убежище.

Коммунальным предприятием "Мрия" обеспечено завтраком эвакуированных жителей гостиницы "Нефтяник".

Спасательно-ликвидационные работы продолжаются.

Государственная служба по чрезвычайным ситуациям просит сохранять спокойствие, помогать друг другу и в случае необходимости звонить по телефонам: 4-15-00, 4-15-07 (городской совет), 2-31-01, 101 ) 

В помещении городского совета принимаются обращения граждан, пострадавших в результате стихии. Кабинет №6, работает телефонная линия 4-15-00, 4-15-07Облгаз попереджує:

Будьте пильні в період весняного паводку!

При виявленні просідання землі, розмивів та виникненні підозри витоку газу на трасі газопроводів просимо негайно телефонувати за номером 104.

У зв'язку з температурними коливаннями можливі зрушення ґрунтів, що може призвести до деформації підземних газопроводів. У результаті чого газ може проникнути в підвали та під'їзди житлових і громадських будівель, підземні комунікації.

Проходячи повз люки підземних комунікацій, підвалів будинків, по житловим і громадським будівлям і відчувши запах газу, не залишайтеся байдужими, зателефонуйте до аварійно-диспетчерської служби за телефоном 104.

Власникам житлових будинків, розташованих у зоні ймовірного затоплення при загрозі затоплення будинків для забезпечення безпеки і збереження газового обладнання необхідно перекрити всі крани на газових приладах, кран на вводі та повідомити «Сумигаз» за телефоном 104.

 

 


У Сумському управлінні ДержНС повідомили , що спостерігається позитивна динаміка.

 

"Ми не відкачуємо воду, вона сама відступає. Вночі рівень води складав до 40 см, місцями піднімався до 80 см. Станом на 12:00 він вже зменшився на 20 см. Залишишилося підтопленими 19 будинків, а вночі їх було 25", - додав представник ДНС.

У місті триває евакуація людей. Рятувальники забирають їх з домівок на човнах, люди можуть взяти з собою необхідні речі. Зараз евакуйовано 62 людини. Їх розміщають у місцевих готелях - 14 осіб у "Нафтовику" і 8 осіб в "Офелії". Решта людей перебувають у своїх родичів. Також трьох осіб літнього віку госпіталізувано до Охтирської центральної районної лікарні.


ImageПоліція допомагає долати людям стихійне лихо 

Весняною повінню підтоплено частину Охтирки. На допомогу населенню піднято весь особовий склад місцевої поліції. Правоохоронці на плавзасобах забезпечують патрулювання, доправляють людей безпечне місце та підтримують на вулицях міста громадський порядок.

Перші повідомлення про повінь стали надходити до чергової частини охтирської поліції відразу після першої години ночі. За словами людей, вода піднялась майже на метр, були підтоплені будинки та господарські приміщення. 

«По тривозі негайно був піднятий весь особовий склад нашого підрозділу, - коментує ситуацію начальник Охтирського відділення поліції Руслан Кладько. – Головним нашим завданням було не допустити в таких складних умовах смерті чи травматизму людей, забезпечити безпечний рух на автодорогах та громадський порядок, при цьому виключивши будь-яку можливість мародерства чи крадіжок».

Працівники поліції на плавзасобах, разом з рятувальниками, патрулюють вулиці, збирають з підтоплених осель людей, хто не зміг самостійно покинути район лиха. Потерпілих приймає міська лікарня, також їх доправляють до місцевого готелю та будівлі міськвиконкому. 

На місці події, крім поліції, працюють бригади МНС, «швидкої допомоги» та міськвиконкому. Рятувальні роботи тривають.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама